نرم‌افزارهای ورق‌کاری

Workshop Control Software - Lantek Wos

 

Lantek Wos  به صورت ویژه جهت پاسخگویی به نیازهای شرکت های فعال در زمینه شیت متال و کمک به کنترل و رصد تولید، طراحی شده است. این سیستم تمامی ابزارهای لازم جهت جمع آوری داده در طول فرآیندهای تولید مانند وضعیت، نوع ورق، ماشین، فهرست موجودی و سایر اطلاعات را تأمین می نماید.سیستم با داده های تأیید شده ی کارگاه به صورت لحظه ای به روز رسانی می گردد و برای مدیریت، نمایی دقیق و جاری از اطلاعات را فراهم می نماید.Lantek Wos بر روی کامپیوتر نصب می شود و گزینه هایی را برای انتخاب ماشین های مختلف و محل های کاری برای فرآیندهای تولید ارائه می دهند. همچنین این امکان وجود دارد که از راه دور با کنترل ماشین ها در کارگاه ارتباط برقرار کرد.با Lantek Wos، اپراتورهای محل کار تمامی اطلاعات مرتبط با کار در حال اجرا را در اختیار دارند. آنها همچنین از توانایی مشاوره یا رصد فهرست موجودی انبار برخوردارند.

 

مشخصات محصول


کاربری آسان

 

هدف اصلی Lantek Wos فراهم نمودن یک راه حل آسان و کارآمد برای ورودی داده های کارگاه می باشد. با صفحه نمایش های تصویری و حداقل نیاز برای ورود داده، اطلاعات شفاف هستند. هر کسی حتی بدون دانش قبلی سیستم قادر است تا با WOS کار کند.

Lantek Wos تعادل کاملی بین راحتی استفاده، قدرت و عملکرد، تمامی نیازهای حیاتی در بخش تولید ایجاد می کند.

Lantek Wos شامل چندین گزینه می باشد که در ارتباط با عملیات نستینگ و تولید به منظور نمایش کامل اطلاعات است که چند مورد عبارتند از:

 • طراحی چیدمان ۲ بعدی
 • لیست وضعیت چیدمان های در حال انتظار
 • توانایی دستور مجدد توالی کارها
 • توانایی تغییر ماشین
 • پیکربندی تارت
 • ایجاد کدهای CNC چیدمان
 • بازنگری داده های قطعات
 • کاربر می تواند هر کدام از قطعاتی که شامل چیدمان و تعداد آنها، طول، ارتفاع، سفارش مرتبط و غیره می گردد را چک کند
 • زمان های پردازش و ماشینکاری
 • نمایش گرافیکی و تصویری وضعیت چیدمان و عملیات


  Lantek Wos - Interface
  Interface

   


پایش و اعتبارسنجی فرآیند تولید

Lantek Wos برای یکپارچه شدن با Lantek Expert، سیستم برنامه ریزی CAD/CAM، Lantek Manager، سیستم مدیریت تولید و Lantek Integra، سیستم ERP طراحی شده است و به مدیر تولید این امکان را می دهد تا مشخص کند که کدام محل کار یا ماشین قرار است هر کدام از کارها را انجام دهند.

این راه حل ها رصد لحظه ای نستینگ و تایید تولید هر سفارشی در هر زمانی را ممکن می سازند. اپراتور می تواند تمامی اطلاعات لازم را نمایش دهد تا کارهای در حال انتظار و تعیین شده را تایید کند.

 

Lantek Wos - Job view
Job view

 

Lantek Wos - Job monitoring
Job monitoring


مدیریت انبار

 

Lantek Wos این اجازه را به کاربران می دهد تا ورق واقعی را برای برش چیدمان و حفظ قابلیت ردیابی انتخاب کنند. Lantek Wos به صورت اتوماتیک انبار را به روز رسانی می کند. صفحات برش در فهرست موجودی ثبت و حذف می شوند. قطعات و باقی مانده ی ورق نیز ثبت و محاسبه می شوند.

قطعاتی که در طول فرآیند تولید از بین رفته اند، می توانند ثبت شوند تا به پردازش مدیریت و کنترل کیفیت کمک نماید.

 

Lantek Wos - Sheet selection
انتخاب ورق


افزایش بهره وری

 

Lantek Wos تمامی داده ها رابه صورت آنی ثبت و به روز رسانی می نماید که سیستم را به یک ابزار ضروری تصمیم گیری تبدیل می کند. مصرف کاغذ حداقل می گردد و اقدامات مدیریتی غیرضروری حذف می شود.

Lantek Wos به بهینه سازی بهره وری و کاهش هزینه های تولید کمک می کند.

 

Lantek Wos - Office-Operator communication
ارتباط دفتر – اپراتور

 

Lantek Wos - Office-Operator communication
ارتباط دفتر – اپراتور

 

ویدیوهای مرتبط

دانلودها

برای اطلاعات بیشتر، لطفا این فایل را دانلود نمایید:

PDF - Lantek Wos

ارتباط با ما