نرم‌افزارهای ورق‌کاری

Manufacturing Management software for metal factories - Lantek Manager

 

Lantek Manager تمامی فرآیندهای تولید را تسهیل و تسریع می نماید و هزینه های تعیین شده را بهینه کرده و زمان تحویل را حداقل می کند.Lantek Manager مناسب شرکت هایی می باشد که تمایل دارند یک راه حل کامل و رقابتی به منظور بهبود فرآیندهای تولید و یکپارچه سازی با راه حل های CAD/CAM در اختیار داشته باشند.

تصور کنید که هر لحظه وضعیت هر قطعه یا سفارش تولید مشتریان را بدانید. تصور کنید که قادر هستید یک دید بهینه شده از متغیرهای کلیدی مختلف (زمان تحویل، مشتری، سفارشات فروش، ماشین ها، مواد و ضخامت و سایر موارد) در کارگاه داشته باشید.

سیستم انواع مختلف نیازمندی های تولید مانند طرح از طرف راه حل مدیریت یا هندسی مانند فایل های DWG، DXF و غیره را در نظر می گیرد.

 

مشخصات محصول


پایش فرآیندهای تولید

 

برای رصد یک سفارش تولید، سیستم از عملگرهای پیشرفته ای به منظور دسته بندی قطعات بر طبق معیارهای مختلف مانند ماشین، ورق، ضخامت، زمان تحویل، سفارشات فروش، مشتری و غیره بهره می برد.

کاربر می تواند هر لحظه وضعیت تولید محصول را چک کرده و مطلع شود که در کدام مرحله است: آماده به کار، نستینگ، زیر ساخت یا به پایان رسیده است. تمام وضعیت ها گرافیکی بوده و به صورت بصری کنترل می شوند. از طریق نشانگرهای گرافیکی مختلف، رصد فرآیند تولید امکان پذیر است.

 

Lantek Manager - 2D job planning
برنامه ریزی اقدامات ۲ بعدی

 


بهینه سازی زمان و هزینه

 

با در نظر گرفتن ترافیک ماشین، بهینه سازی شروع سفارشات و ایجاد کدهای CAD/CAM امکان پذیر است.

سیستم انواع مختلف نیازمندی های تولید ، چه از طرف مدیریت برنامه ریزی شده باشند و چه از طریق قالب های هندسی مانند فایل های DWG، DXF وارد شوند را به حساب می آورد.

 

Lantek Manager - Production order time & cost
زمان و هزینه سفارش تولید

 


مدیریت کارگاه

Lantek Manager توانایی رصد حجم کار به منظور مدیریت عملیات تکمیل شده و بهینه سازی منابع مانند افراد، ماشین ها، مراکز تحت قرارداد را دارد. امکان پذیر است که از داخل دفتر کارهایی مانند اختصاص دادن مواد برای یک کار خاص یا اولویت دادن به سایر کارها را انجام داد.

Lantek Manager به پایگاه اطلاعات کارگاه متصل شده و این امکان را فراهم می کند تا زمان های خروج از سیستم و مصرف واقعی مواد برای هر فرآیند چیدمان و تولید مشخص باشد.

 

Lantek Manager - Workshop management
مدیریت کارگاه

 


تحلیل و سابقه محصولات

 

Lantek Manager  یک مقایسه بین هزینه های تخمین زده شده و هزینه های واقعی برای سفارشات تولید انتخابی، اجرا می کند. همچنین امکان ارزیابی های خاص سفارشات و محصولات مرتبط با آنها را می دهد. مشتریان می توانند وارد شده و به طور مداوم اطلاعات هزینه ها را به روز رسانی کنند و همچنین هزینه های صنعت را از اینترنت به دست آورند.

Lantek Manager  ابزار تحلیل کسب و کار قدرتمندی را ایجاد کرده است که مدیران را به اطلاعاتی که برای بهبود مستمر زمان و روش های تولید نیاز دارند، مجهز می کند. این ابزار سفارشات تولید، هزینه های متحمل شده، حجم کار، تغییر سفارشات و غیره را پوشش می دهد.

Lantek Manager  به تولیدکنندگان جداول فناوری را اراده می دهد که آنها بر اساس ماشین ها و خصوصیاتشان، ترافیک سفارشات را تنظیم نمایند. همچنین شامل یک مدیریت بایگانی سوابق تولید و فروش می باشد.

 

Lantek Manager - Production history
سابقه تولید

 

Lantek Manager - Reporting history
سابقه گزارشات

 

ویدیوهای مرتبط

دانلودها

برای اطلاعات بیشتر، لطفا این فایل را دانلود نمایید:

PDF - Lantek Manager

ارتباط با ما