درباره شرکت کیافناور

شرکت کیافناور به منظور تامین و توزیع بهترین و با کیفیت ترین ماشین آلات، ابزارآلات و لوازم مصرفی صنعت ورقکاری با قیمتهایی رقابتی تاسیس گشت. این شرکت در حال حاضر با ارایه راهکارهای جامع جهت راه اندازی و بهینه سازی خطوط تولید شیت متال و تامین گستره وسیعی از ماشین آلات، قالبهای پانچ ، قالبهای پرس بریک ، لوازم مصرفی لیزر، لوازم مصرفی پلاسما و نرم افزار ماشن های پانچ / لیزر/پلاسما و واترجت را در حوزه فعالیت خود دارد.

کیافناور همواره در تلاش است تا رابطه ای محکم و بلند مدت با کلیه تامین کنندگان و مشتریان ایجاد نموده و آن را تقویت نماید به این دلیل کیافناور بیش از آن که به یکی از تامین کنندگان به چشم آید، شریکی ضروری برای مشتریان خود می باشد. ما با تمامی مشتریان بطوری نزدیک در حال همکاری هستیم تا به آنها نسبت به کیفیت ، خدمات پس از فروش و بهترین قیمتها اطمینان دهیم.

The Ratin Equipment Alborz mission is covering the gap of Delivery, Quality and Economic prices of supplying Machines and Equipment and after-sales services, from the main suppliers to the end users for internal customers

;کیافناور با معرفی محصولات:

Adira,Parma stamp,Mora,Ciemmegi ,Lantek

It assures you that the products provided with superior quality from other suppliers, as well as fair prices, will help you take a solid step to reduce costs and increase productivity.

Contact