درباره شرکت کیافناور

شرکت کیافناور به منظور تامین و توزیع بهترین و با کیفیت ترین ماشین آلات، ابزارآلات و لوازم مصرفی صنعت ورقکاری با قیمتهایی رقابتی تاسیس گشت. این شرکت در حال حاضر با ارایه راهکارهای جامع جهت راه اندازی و بهینه سازی خطوط تولید شیت متال و تامین گستره وسیعی از ماشین آلات، قالبهای پانچ ، قالبهای پرس بریک ، لوازم مصرفی لیزر، لوازم مصرفی پلاسما و نرم افزار ماشن های پانچ / لیزر/پلاسما و واترجت را در حوزه فعالیت خود دارد.

کیافناور همواره در تلاش است تا رابطه ای محکم و بلند مدت با کلیه تامین کنندگان و مشتریان ایجاد نموده و آن را تقویت نماید به این دلیل کیافناور بیش از آن که به یکی از تامین کنندگان به چشم آید، شریکی ضروری برای مشتریان خود می باشد. ما با تمامی مشتریان بطوری نزدیک در حال همکاری هستیم تا به آنها نسبت به کیفیت ، خدمات پس از فروش و بهترین قیمتها اطمینان دهیم.

مطمئنا شما نیز بدنبال راههایی برای کاهش هزینه و تولید محصولاتی با قیمت تمام شده پائینتر می باشید.در این میان افزایش بهره وری با استفادذه از ماشیت آلات دقیق و با کیفیت و نیز کاهش هزینه های تامین ابزار آلات تولیدی و نیز افزایش کارایی و بهبود عملکرد آنها از اولویتهای هر شرکتی می باشد.

;کیافناور با معرفی محصولات:

آدیرا ،پارمااستمپ،مورا،سی ام اجی ،لنتک

به شما اطمینان میدهد، محصولات ارائه شده با کیفیتی برتر از سایر تامین کنندگان و نیز ارائه قیمتهایی منصفانه، شما را در بر داشتن گامی محکم جهت کاهش هزینه و افزایش بهره وری یاری نماید.

ارتباط با ما